АГСОЛКО УкраїнаКомпанія AGSOLCO Ukraine (АГСОЛКО Україна) займається постачанням імпортної сільгосптехніки, зернового обладнання, будівельної, комунальної та складської техніки, комерційних автомобілів, запасних частин.

"АГСОЛКО Україна" - офіційний імпортер тракторів YTO (ЮТО) в Україні. Трактори YTO є унікальним продуктом по співвідношенню ціна-якість і вже стали досить популярними в своїх сегментах на ринку України. Для цих тракторів Компанія створила преміальний рівень техпідтримки, співставний з технікою знаних світових брендів: John Deere (Джон Дір), Fendt (Фенд), Massey Ferguson (Масей Фергюсон), Case IH (Кейс), New Holland (Нью Холанд).

Семінар ТОВ Агро-Життя Врожай 202019 листопада 2019 року ТОВ «АГРО-ЖИТТЯ» провів семінар на тему «Врожай 2020»

Серед запрошених лекторів були:

- директор Центрального регіону ТОВ «АГСОЛКО Україна» Панченко Лілія (техніка)

- генеральний директор ТОВ «Щьолково Агрохім Україна» Олександр Дрешпак (засоби захисту рослин)

- генеральний директор ТОВ «РВА Україна» Віталій Дворник (посівний матеріал )

- заступник генерального директора ТОВ «Терравіта Україна» Красовський Олександр (засоби захисту рослин)

- FULVO PREMIUM, ТОВ «Аграрний Альянс-Центр» (добрива з хелатуючими властивостями)

Семінар ТОВ Агро-ЖиттяЗгідно традицій, на початку кожного року товариство організовує тематичний семінар.

17 січня 2019 року ТОВ «АГРО-ЖИТТЯ» провів семінар на тему: добрива «Інтермаг» - мінеральні добрива, позакореневої та кореневої підкормки.

Лекцію читав Корман Петро Іванович

В останні роки багато виробників с/г продукції відчули необхідність в більш повному (комплексному) живленні рослин та культур. На багатьох полях органічні добрива не вносилися давно, а з мінеральних – лише азот, фосфор та калій. Помічено, що рослини починають проявляти ознаки мікроелементного голодування при нестачі хоч одного елементу, якого потрібного всього декілька грамів на гектар.

14 червня - День поля ТОВ "ТерраВіта Україна"14 червня 2018 року в с. Старі Маяки Одеської області відвідали День поля, який проводила компанія ТОВ "ТЕРРАВІТА Україна".
Сьогодні  компанія має більше 90 зареєстрованих продуктів в Україні та країнах СНГ, налагоджено власне виробництво, розгалужена дистриб’юторська мережа в усіх регіонах  України. Компанія пропонує не тільки свої продукти для реалізації, а і післяпродажне супроводження.

Виставка Агро-2018

7 червня 2018 року колектив ТОВ "АГРО-ЖИТТЯ" відвідав ХХХ Міжнародну агропромислову виставку «АГРО-2018», яка проходила в Києві на ВДНГ. На виставці був представлений масштабний показ сільськогосподарської техніки (сівалки, культиватори, обприскувачі, розкидачі добрив тощо).
Дуже цікаво представлена була експозиція племінних тварин та птиці. Також було представлено виставку новинок від автосалонів. День пройшов пізнавально, цікаво, весело.

17 травня 2018 року - День Вишиванки17 травня 2018 року колектив ТОВ "АГРО-ЖИТТЯ" підтримав традицію приходить на роботу в Вишиванці. Хоч деякі співробітники і в інші дні ходять у вишиванці. Зі святом Україна!

Історія вишивки та традиції

Історія вишивки на теренах України має не одну тисячу років. Особливого ж значення набула в останні кілька століть. Переважно, вишивали дівчата. До весілля готували спеціальну скриню, у якій роками збирали посаг. Найбідніша дівчина мала 30-40 сорочок, середнього достатку 50-70 сорочок, а багата – 100 і більше.

Контакти

  • Адреса: 37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Івана Франка, 1
  • Телефон: +38(067)568-99-14
  • Телефон: +38(066)97-07-577
  • E-Mail: agro-life@i.ua
© 2018 ТОВ "Агро-Життя" м. Лубни. Всі права захищені.

Пошук